Adam Zezula


Adam Zezula, úměleckým jménem Zezu nebo přezdívkou Zezulinho :-)


Narodil jsem se v roce 1995 v Brně. Devět let jsem navštěvoval základní školu v Brně na Lesné. Po ukončení této školy v roce 2010 jsem začal studovat v Brně na Biskupském gymnáziu, kde jsem se seznámil právě s Broňou Berníkem, který měl na starost školní fotbalovou reprezentaci, ve které jsem hrál, protože fotbal byl od malička můj největší koníček  (více o fotbale najdete zde). Zároveň se zájmem o hudbu.


Během čtyř let studia na gymnáziu jsem postupně začal pronikat do chodu agentury SAB DIGITAL a v roce 2013 jsem se stal oficiálním spolupracovníkem v agentuře. Ke spolupráci s agenturou mě vedl především můj zájem o hudební produkci a všechno s ní spojené, protože stejně jako fotbal byla od malička i hudba můj největší koníček. Konkrétně jsem hrál na klavír a skládám a komponuji hudbu (více o mé hudební aktivitě najdete zde). Proto mě také velmi lákala práce v agentuře SAB DIGITAL, protože zde byla možnost nahrávání a produkce hudby ve studiu.


V agenentuře je mojí hlavní náplní práce právě hudební produkce, dále pracuji při živém streamování jako kameraman a videorežisér (více o streamování zde) a podílím se také na střihu videí, grafických pracích a celkovém chodu agentury.


S Broňou Berníkem máme také jednu společnou zálibu a tou je městská hromadná doprava. Díky tomu jsme se stali webmastery a administrátory internetových stránek Technického muzea v Brně, expozice historických vozidel MHD. Tato stránka obsahuje velké množství historických fotgrafií, videí a dalších dokumentů z provozu dopravních vozidel nejen v Brně (na stránky se můžete podívat zde).


Po maturitě na Biskupském gymnáziu v roce 2014 jsem zahájil studium na Vysokém učení technickém v Brně na fakultě podnikatelské, obor ekonomika a procesní management. V současné době stíhám studium na VŠ i práci v agentuře současně.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9