O nás

Specializujeme se na přímé přenosy přes internet a s tím spojené multimediální služby

Pomáháme navždy uchovat Vaše nejkrásnější chvíle v životě ve videu, fotografiích, nebo na internetových stránkách. S naší stabilní značkou SAB Digital získáte jistotu dobře odvedené práce, ve které Vám flexibilně splníme všechna Vaše splnitelná přání.

Ke každé zakázce Vám garantujeme náš osobní přístup s multimediální poradnou. Stálí zákazníci u nás získávají nejrůznější věrnostní slevy.

Naše kvalitní práce může výrazným způsobem přispět i k rozvoji Vaší firmy v mnoha ohledech. Můžeme zrealizovat video přímý přenos z Vaší akce, aby ji mohli prostřednictvím internetu vidět i ti, kteří na ni nemohou přijít.

Naše aktuální akce

  • Videozáznam ze streamování zdarma
  • Jedna statická kamera u streamování navíc zdarma

Historie SAB Digital

SAB Digital patří mezi značky, které byly postupně vybudovány od úplné nuly. O našich úspěších nejlépe vypovídají naše Reference. Často se nás ale ptáte, jak jsme začínali, jestli jsme měli nějaké krizové období či neúspěchy a jak jsme všechny nástrahy trhu přečkali až do dnešních dní. I s těmito informacemi se s Vámi rádi podělíme, nemáme před našimi zákazníky co skrývat, protože to, co se všechno stalo, patří neodmyslitelně do naší historie.

Bronislav Berník (více o něm je zde) založil SAB Digital dne 1.1.2002 původně jako bookingovou a PR agenturu pod názvem Agentura SAB.

Jeho diskžokejská a moderátorská činnost (více zde) se stala základem pro booking DJs, hudebníků a umělců. Agentura ve svých začátcích pořádala a spolupořádala především akce hudebního a vzdělávacího charakteru. Z akcí se pořizoval audiozáznam, který se následně vysílal na vybraných rozhlasových stanicích. Okrajově se z akcí dělaly fotoreporty, například pro Kult.cz, Superdance.cz ale i pro Rave.cz (galerie je zde).

První krizové období, rok 2008. Díky ekonomické krizi začaly ubývat zakázky. Ceny umělců se stlačovaly na minimum a většina umělců si začíná řešit booking sama, protože booking-managera začaly nahrazovat on-line objednávkové systémy.

V roce 2008 se tak změnil název na SAB Digital a s ním i celá koncepce agentury. Na základě zkušeností z minulého období se agentura začíná věnovat jen perspektivním činnostem v oblasti multimedií a booking provozuje pouze okrajově. Začínají se natáčet videoklipy pro firmy, dělat grafické práce, internetové stránky a pořádat firemní akce s ozvučením a dalším technickým zázemím.  Tlak na snížení zakázek ale neunesl klíčový spolupracovník v agentuře, který odchází za vidinou větších zisků do realitní kanceláře.

Druhé krizové období, začátkem roku 2013, je spojeno s osobou druhého nepovedeného spolupracovníka, který nečekaně odchází i se všemi vydělanými penězi celé agentury. Tato šokující událost způsobila finanční neschopnost agentury a zdálo se, že krach je nevyhnutelný. Paradoxně, sami zákazníci ale nedovolili ukončení činnosti. Agentura SAB Digital si za ty roky činnosti již získala dobrou pověst a značku kvality za odvedenou práci. Zákazníci vyžadovali další multimediální služby, takže agentura byla přinucena pokračovat.

Bylo nutné najít nového spolupracovníka, což po předchozí smutné zkušenosti s nebylo jednoduché. Časem si získal důvěru Adam Zezula (více o něm je zde), který již dříve pracoval v agentuře jako brigádník a který se i přes svůj poměrně nízký věk osvědčil díky své pracovitosti a spolehlivosti. Ostatní team spolupracovníků – programátorů, kameramanů, grafiků a dalších zůstává i nadále nezměněn, agentura SAB Digital získává další nové zakázky a dokonce v roce 2013 pohlcuje Stylishdesign.cz.

V současnosti se SAB Digital specializuje na streamování – přímý přenos z konferencí a různých akcí přes internet, zvláště Facebook. Streamujeme nejen firemní konference, ale i sportovní a kulturní události. Dále pro firmy zajišťujeme i doplňkové multimediální služby (tvorba videoklipů, internetových stránek a produkce vlastní autorské hudby).

I Vy můžete vyzkoušet naše služby, stačí se ozvat na email sab@post.cz, nebo na telefon 777 898 181

Podporujeme

Ochranná známka SAB DIGITAL

Úřad průmyslového vlastnictví ČR vydal Osvědčení o zápisu ochranné známky SAB DIGITAL pro tyto třídy výrobků a služeb:


35 – reklamní a propagační činnost, management v oblasti kultury a zábavy
41 – pořádání kulturních, společenských, zábavních a sportovních akcí, zprostředkování umělců
41 – natáčení zvukových a obrazovězvukových záznamů, vydavatelská činnost
42 – grafické a designérské služby, webové stránky

Upozornění: nedovolené šíření naší ochranné známky podléhá příslušným zákonům.

Slovo na závěr

I Vám rádi nabídneme naše pestré služby,
s radostí Vám splníme i ty nejnáročnější tužby.
Od volného času, přes tanec a zábavu,
po technické práce – nelamte si hlavu.

Internet a grafika, video a focení,
to vše naši klienti, vždycky velmi ocení.
Snažíme se reagovat, plnit Vaše přání,
od pořádání koncertů až po samotné hraní.

Můžeme Vám proto slíbit zcela jistě,
že Vaše požadavky jsou a budou vždy na prvním místě.
Spokojenost zákazníka, ruku v ruce s pílí,
dodá úsměv pro práci, i v té těžší chvíli.