Archiv 2020-21

Rok 2021

Vánoční online koncert skupiny Pohledy – z důvodu onemocnění Covid-18 byl zákaz pořádání kulturních akcí před diváky v sále, proto jsme odvysílali koncert hudební skupiny Pohledy přes internet devíti kamerami. Záznam je zde.

 

Žabiny Brno  – video přímé přenosy v době koronaviru z 6 kamer

 

Mezinárodní strojírenský veletrh – videoklipy a fotoreporty pro firmy

 

Letecké fotoreporty – dokumentace zvláštních leteckých linek s dodávkami zdravotních ochranných pomůcek

 

Žabiny Brno  – zahájení ligy, video přímé přenosy v době koronaviru z 6 kamer

 

Sunrisemarathon – natočili jsme videoklip z nového závodu, který, jak již název napovídá, startuje přesně za východu slunce. Na videoklip se můžete podívat zde.

 

Svatba – videoklip ze 3 kamer, video je zde

 

Izomat MTB Cup 2021 Elite – poslední květnový víkend jsme natáčeli videoklip ze série závodů Českého poháru horských kol, který se konal v brněnské Anthropos aréně. Hrubý oficiální sestřih pro média je zde.

 

Jeden svět nestačí Online – v rámci celorepublikového festivalu, který se během koronaviru nemohl uskutečnit s publikem v sále, jsme zrealizovali online odvysílání brněnského studia.

 

Svatováclavské hody v brněnských Žabovřeskách – do celkem tří videoklipů byly zachyceny nejdůležitější okamžiky hodového víkendu, včetně besedy, stavění mají, hodové mše a oblékání stárku do krojů. Na krátký sestřih se můžete podívat zde.

 

Žabiny Brno  – finále ligy, bez diváků v sále, pouze online, přenos ze 6 kamer

 

Žabiny Brno  – přímé přenosy z ligy bez diváků v sále

 

Rok 2020

Střední škola automobilní Kyjov – nový web a natáčení videoklipu na který se můžete podívat zde

 

Žabiny Brno – za přísných hygienických podmínek pokračujeme ve vysílání přímých přenosů ze čtyřech kamer

 

Na letišti v Kunovicích jsme pořídili fotoreport armádního speciálu Jak-40, který byl donedávna součástí vládní letky. Letoun bude přemístěn do prostoru nedalekého leteckého muzea, kde zaujme pozici vedle známého „Naganského expresu“, bývalého vládního letounu Tu 154M.

 

Video ze hodů v Žabovřeskách – na celkem třech videoklipech byly zachyceny nejdůležitější okamžiky hodového víkendu. Na kratší verzi sestřihu se můžete podívat zde.
Český pohár horských kol Cross-Country XCO 2020 – jakožto oficiální mediální partneři jsme poslední srpnovou sobotu natáčeli z pěti kamer videoreport z prestižního závodu, na který se sjeli jezdci z celého světa. Kvůli epidemii koronaviru byl závod přesunut z jarního termínu, kdy se nesměl uskutečnit. Na videomix pro domácí a zahraniční média se můžete podívat zde.
Poděkování za nový firemní swag – mnohokráte děkujeme za zhotovení nových firemních triček brněnské firmě Signa, která sídlí na ulici Úvoz 1
CRAFT brněnský půlmaraton – v přesunutém termínu 15. 8. z důvodu koronaviru jsme streamovali z pěti kamer závod brněnského půlmaratonu, který odstartoval na brněnském velodromu s trasou v areálu BVV.
 
Online koncert hudební skupiny Pohledy – z důvodu koronaviru se koncert mohl uskutečnit pouze res stream, který jsme zajistili na 4 kamery.
Od března bylo z důvodu epidemie nového onemocnění Covid-19 zakázáno konání veřejných akcí. Podrobnosti o průběhu epidemie naleznete zde. I když zrovna nestreamujeme, protože se nekonají veřejné akce, zůstává v našem portfoliu mnoho dalších činností, které dále poskytujeme svým zákazníkům.
V brněnském Univerzitním kampusu Bohunice jsme 27. 2. natočili a sestříhali krátký videoklip z akce Roadshow, kterou pořádá Národní sportovní agentura. Videoklip můžete vidět zde.