Archiv 2018-19

Rok 2019

V neděli 8. prosince jsme natáčeli do záznamu ze tří kamer Vánoční koncert hudebního souboru Kampanela. Zároveň jsme realizovali přímý přenos na velkoplošnou obrazovku s živou režií.

 

Fotoreporty z vystoupení na Vánočních trzích.

 

Zrealizovali jsme video přímý přenos z mezinárodní konference na BVV.

 

Naše Retro Radio SAB Digital zahájilo spolupráci s agenturou Moravia na akci 80s The Show.

 

Žabiny Brno – přímé přenosy ze čtyř kamer

 

Pro našeho klienta jsme v Hotelu Barcelo Brno zrealizovali fotografování výrobků z ovčí vlny.

 

Czech Rugby League – v Chrudimi jsme zrealizovali video přímý přenos z velkého Grandfinále Rugby League. Na záznam přímého přenosu se můžete podívat zde.

 

Zrealizovali jsme video přímý přenos z letošního Nočního běhu 5,10 mil Brnem. Záznam je zde.

 

Natáčeli jsme videoklipy z testování nejnovějších modelů automobilů, které se každoročně představují fleetovým managerům na akci Fleet.

 

Ve Vrchlabí streamujeme mezinárodní přátelské dvojutkání České rugbyové reprezentace. Záznam z utkání ČR – Polsko je zde a záznam z utkání ČR – Srbsko je tady.

 

ME horských kol v Brně – jako oficiální mediální partneři této akce dokumentujeme kompletní průbčh celého ME a předáváme záznamy pro evropská média do centrály Union Européenne de Cyclisme. Videoklipů jsme natočili  celkem 25, podívat se můžete na kompilaci některých videoklipů pro média, VIP, sponzory a pořadatele.

 

 

 

Dne 4. 6. 2019 se konal v hale Vodova Muzikálový koncert sboru Kampanela. Kromě natáčení do záznamu jsme ze 4 kamer nově také dělali přímý přenos na velkoplošnou obrazovku v hale.

 

Stali jsme se oficiálním mediálním partnerem UEC MTB European Championships Brno, ME horských kol 2019. Monitorujeme a natáčíme do videoklipu přípravu závodní trati, včetně úvodní tiskové konference, která je zde. Rozhovor s ředitelem závodů ME MTB 2019 Brno Lubomírem Vidlákem o zrodu Bike Areny Anthropos je tady a popis tratí od Jaroslava Kulhavého je zde.

 

Ozvučení mezinárodní konference – v MZK jsme dne 23. 5. zajistili ozvučení mezinárodní konferenci Mezinárodních vydavatelů knih. Specifický požadavek byl na ozvučení čtrnácti mikrofony.

 

Schody AZ nahoru – vysílali jsme běžecké závody Schody AZ nahoru, které jsou pořádány na nejvyšší budově v ČR, brněnském AZ Toweru. Prostřednictvím portálu TV COM jsme vysílali dohromady ze čtyř kamer, dvě byly u startu, jedna v přízemí u první zatáčky a jedna ve 28. patře v cíli, kam jsme museli z přízemí natáhnout kabel SDI v délce 120 metrů. Za některé fotografie děkujeme Miroslavu Noskovi. Záznam přenosu je zde.

Mezinárodní konference Formy 2019 – v půlce května jsme v hotelu Maximus na brněnské přehradě z této konference natočili a sestříhali záznam ze čtyř videostop.

 

CRAFT brněnský Půlmaraton – v neděli 14. 4. 2019 jsme vysílali přímý přenos na čtyři kamery. Poprvé jsme tento závod vysílali na TV COM. Za fotografie děkujeme Miroslavu Noskovi a Jakubovi Jiříkovskému. Na záznam se můžete podívat zde.

Žabiny Brno – přímé přenosy z nejvyšší ženské basketbalové ligy ze čtyř kamer, play-off a finále ligy.

 

Natáčení koncertu k 20. výročí kapely Přístav – ve vyprodaném brněnském kulturním centru Semilasso jsme natáčeli  záznam ze tří kamer. Na jeden z videoklipů se můžete podívat zde.