O nás 2

Specializujeme se na přímé přenosy přes internet a s tím spojené multimediální služby

Pomáháme navždy uchovat Vaše nejkrásnější chvíle v životě ve videu, fotografiích, nebo na internetových stránkách. S naší stabilní značkou SAB Digital získáte jistotu dobře odvedené práce, ve které Vám flexibilně splníme všechna Vaše splnitelná přání.

Ke každé zakázce Vám garantujeme náš osobní přístup s multimediální poradnou. Stálí zákazníci u nás získávají nejrůznější věrnostní slevy.

Naše kvalitní práce může výrazným způsobem přispět i k rozvoji Vaší firmy v mnoha ohledech. Můžeme zrealizovat video přímý přenos z Vaší akce, aby ji mohli prostřednictvím internetu vidět i ti, kteří na ni nemohou přijít.

Naše aktuální akce

  • Videozáznam ze streamování zdarma
  • Jedna statická kamera u streamování navíc zdarma

Historie SAB Digital

SAB Digital patří mezi značky, které byly postupně vybudovány od úplné nuly. O našich úspěších nejlépe vypovídají naše Reference. Často se nás ale ptáte, jak jsme začínali, jestli jsme měli nějaké krizové období či neúspěchy a jak jsme všechny nástrahy trhu přečkali až do dnešních dní. I s těmito informacemi se s Vámi rádi podělíme, nemáme před našimi zákazníky co skrývat, protože to, co se všechno stalo, patří neodmyslitelně do naší historie.

Bronislav Berník (více o něm je zde) založil SAB Digital dne 1.1.2002 původně jako bookingovou a PR agenturu pod názvem Agentura SAB.

Jeho diskžokejská a moderátorská činnost (více zde) se stala základem pro booking DJs, hudebníků a umělců. Agentura ve svých začátcích pořádala a spolupořádala především akce hudebního a vzdělávacího charakteru. Z akcí se pořizoval audiozáznam, který se následně vysílal na vybraných rozhlasových stanicích. Okrajově se z akcí dělaly fotoreporty, například pro Kult.cz, Superdance.cz ale i pro Rave.cz (galerie je zde).

Krizové období, rok 2008. Díky ekonomické krizi začaly ubývat zakázky. Ceny umělců se stlačovaly na minimum a většina umělců si začíná řešit booking sama, protože booking-managera začaly nahrazovat on-line objednávkové systémy.

V roce 2008 se tak změnil název na SAB Digital a s ním i celá koncepce agentury. Na základě zkušeností z minulého období se agentura začíná věnovat jen perspektivním činnostem v oblasti multimedií a booking provozuje pouze okrajově. Začínají se natáčet videoklipy pro firmy, dělat grafické práce, internetové stránky a pořádat firemní akce s ozvučením a dalším technickým zázemím.

Druhý člen současného vedení Adam Zezula (více o něm je zde) přichází do agentury na začátku roku 2013 a i přes svůj poměrně nízký věk se velmi dobře osvědčuje díky své pracovitosti, spolehlivosti a díky novým kreativním myšlenkám. S jeho příchodem Agentura SAB Digital mění koncepci, začíná se více specializovat na video tvorbu a video přímé přenosy přes internet – streamování. Začínají se dělat video přímé přenosy z více kamer a živou videorežií, team agentury se dále rozrůstá  o další spolupracovníky – programátory, kameramany, grafiky atd. V roce 2013 pohlcuje SAB Digital i konkurenční Stylishdesign.cz.

V současnosti se specializuje na streamování, video přímé přenosy přes internet z více kamer, včetně živé videorežie a grafiky. Nejčastěji vysíláme přes Facebook a Youtube, ale spolupracujeme a vysíláme také na TV COM. Streamujeme nejen firemní konference, ale i sportovní a kulturní události. Dále pro firmy zajišťujeme i doplňkové multimediální služby (tvorba videoklipů, internetových stránek a produkce vlastní autorské hudby).

I Vy můžete vyzkoušet naše služby, stačí se ozvat na email sab@post.cz, nebo na telefon 777 898 181

Podporujeme

Ochranná známka SAB DIGITAL

Úřad průmyslového vlastnictví ČR vydal Osvědčení o zápisu ochranné známky SAB DIGITAL pro tyto třídy výrobků a služeb:


35 – reklamní a propagační činnost, management v oblasti kultury a zábavy
41 – pořádání kulturních, společenských, zábavních a sportovních akcí, zprostředkování umělců
41 – natáčení zvukových a obrazovězvukových záznamů, vydavatelská činnost
42 – grafické a designérské služby, webové stránky

Upozornění: nedovolené šíření naší ochranné známky podléhá příslušným zákonům.

Slovo na závěr

I Vám rádi nabídneme naše pestré služby,
s radostí Vám splníme i ty nejnáročnější tužby.
Od volného času, přes tanec a zábavu,
po technické práce – nelamte si hlavu.

Internet a grafika, video a focení,
to vše naši klienti, vždycky velmi ocení.
Snažíme se reagovat, plnit Vaše přání,
od pořádání koncertů až po samotné hraní.

Můžeme Vám proto slíbit zcela jistě,
že Vaše požadavky jsou a budou vždy na prvním místě.
Spokojenost zákazníka, ruku v ruce s pílí,
dodá úsměv pro práci, i v té těžší chvíli.