Adam Zezula

Narodil jsem se v roce 1995 v Brně. Devět let jsem navštěvoval základní školu v Brně na Lesné. Po ukončení této školy v roce 2010 jsem začal studovat v Brně na Biskupském gymnáziu, kde jsem se seznámil právě s Broňou Berníkem, který měl na starost školní fotbalovou reprezentaci, ve které jsem hrál, protože fotbal byl od malička můj největší koníček. Zároveň se zájmem o hudbu.

Během čtyř let studia na gymnáziu jsem postupně začal pronikat do chodu agentury SAB DIGITAL a v roce 2013 jsem se stal oficiálním spolupracovníkem v agentuře. Ke spolupráci s agenturou mě vedl především můj zájem o hudební produkci a všechno s ní spojené. Konkrétně jsem hrál na klávesové nástroje a klavír a  zároveň skládám a komponuji hudbu. Proto mě také velmi lákala práce v agentuře SAB DIGITAL, protože zde byla možnost nahrávání a produkce hudby ve studiu.

V agentuře je mojí hlavní náplní práce právě hudební produkce, dále pracuji při živém streamování jako kameraman a videorežisér a podílím se také na střihu videí, grafických pracích a celkovém chodu agentury.

Po maturitě na Biskupském gymnáziu v roce 2014 jsem zahájil studium na Vysokém učení technickém v Brně na fakultě podnikatelské, obor ekonomika a procesní management. V roce 2018 jsem úspěšně absolvoval bakalářské studium a aktuálně stíhám navazující studium na VŠ i práci v agentuře současně.

Hudba

Od svých šesti let jsem se hře na klavír a klávesové nástroje věnoval dlouhých dvanáct let, včetně zpěvu, kterému jsem se věnoval kratší dobu. Povedlo se mi dosáhnout i několika menších úspěchů na soutěžích. Vystupoval jsem také na mnoha koncertech před početným i méně početným publikem.

V roce 2014 jsem ukončil působení na ZUŠ a věnuji se pouze kompozici vlastní hudební produkce a nahrávání ve studiu. Ke konci roku 2016 se mi se mi naskytla přílžitost navázat spolupráci s brněnskou kapelou Pohledy. Doprovázím je na klávesy, ale také jsem několik písní napsal do repertoáru jejich vlastní tvorby. Více o kapele Pohledy je zde.

Fotbal

Stejně jako hudbě jsem se od svých šesti let věnoval také fotbalu. Začal jsem ve fotbalovém klubu FC Soběšice. Ve svých patnácti letech jsem na půl roku hostoval v Dostě Bystrc, ale kvůli zranění jsem se vrátil zpět do Soběšic. Na gymnáziu jsem hrál za školní reprezentaci a odehrál téměř všechny zápasy. V současné době kvůli zranění a časovým možnostem se fotbalu věnuji pouze okrajově.